Privaatsustingimused

Meie veebilehe: http://kroonmaetextile.ee omanik on Handicratt OÜ (registrikood 14368844, KMKR EE102045057), asukohaga Järve talu, Uhtjärve küla, Antsla vald, Võrumaa 66508. Kontakt: karmen@kroonmaetextile.ee, +372 5563 7398.

Veebileht kasutab ostja sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks, kauba Ostjale saatmiseks.

Ostjal on õigus 14 päeva jooksul toode vigastamata kujul ning originaalpakendis meile tagastada. Kui  kaup on kasutamata, tagastame makstud raha. Tagasi ei maksta tellitud kauba transpordikulu.

Veebileht ei levita Ostja isikuandmeid kolmandatele osapooltele v.a transporditeenuse osutamiseks vajalik info. Ostjal on õigus nõuda oma andmete kustutamist kroonmaetextile.ee andmebaasist.

Tellimuse tühistamiseks palume saata e-kiri: karmen@kroonmaetextile.ee tuues välja tellitud kauba nimetuse, tellimuse numbri, maksmise kuupäeva ning tagastamise põhjuse. Raha kanname tagasi 7 päeva jooksul peale kauba tagastamist samale kontole, millelt makse laekus.

Isikuandmeid hoitakse veebilehe süsteemis nii kaua, kuni kestab pretensioonide esitamise aeg. Pärast seda kõik tellimused ja kliendiandmed kustutatakse. Isikuandmetele on juurdepääs veebilehe töötajatele, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada veebilehe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.

Kui klient on avaldanud soovi saada infot veebipoe toodete ja tegevuste kohta, siis liitub klient veebilehe uudiskirjaga, täites selleks kodulehel oleva uudiskirjaga liitumise vormi. Uudiskirjaga liituja nimi ja e-posti aadress jäävad veebilehe süsteemi selle ajani, mil klient avaldab soovi uudiskirja saajate nimekirjast lahkuda. Selleks saadab klient e-kirja aadressile karmen@kroonmaetextile.ee.

Üldjuhul kogume isikuandmeid otse klientidelt, nende nõusolekul. Täiendavalt kasutame aga automaatseid andmekogumisvahendeid, sealhulgas küpsiseid ja muid jälgimisvahendeid, et optimeerida meie  kodulehe kasutajakogemust ja pakkuda klientidele paremaid teenuseid. Täpsemalt kasutab veebileht:

  • analüütilisi küpsiseid, mis koguvad teavet selle kohta, kuidas veebilehte kasutatakse. Näiteks, milliseid sisulehti külastatakse kõige enam või mida külastajad veebilehelt otsivad jne. Need küpsised ei kogu teavet, mis võimaldaks veebilehe kasutajat otseselt tuvastada. Siia hulka kuuluvad nt Google Analyticsi ja Hotjari küpsised.
  • reklaamiküpsiseid, mida aitavad pakkuda kasutaja huvidele sihitud reklaame.
  • kolmandate osapoolte küpsiseid, nt Youtube ja Google Maps. Asukoha kaarti ja videosid ei näidata, kui pole nõustunud privaatsustingimustega

Pangamaksed toimuvad teenusepakkuja, Maksekeskus ASi turvalise keskkonna kaudu. Veebileht on isikuandmete vastutav töötleja, kes edastab maksete tegemiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale, Maksekeskus ASile.

Isikuandmete töötlemisega seotud vaidlused lahendatakse klienditoe vahendusel e-posti aadressil karmen@kroonmaetextile.ee või telefoni teel +372 5563 7398.