Uduree sall, tume

Tasu kolme võrdse maksena 3 x  24,00

 72,00

Lühikeste narmastega sall.

Mõõdud: 37×212 cm + 2,5 cm narmad.

Materjal: 100% Eestis kasvavate lammaste vill.

Tootekood: URSTL Kategooria:

Kirjeldus

Sall on kootud kangastelgedel Lõuna- Eestis kasvavate lammaste villast. Vill on kedratud lõngaks Eesti villavabrikus.

Villa töötlemisel lõngaks ja hiljem salli viimistlemisl on kasutatud ainult õrnatoimelist villašampooni, muid keemilisi vahendeid pole kasutatud.

Sallid on kootud naturaalsest lambatooni lõngadest väikese tiraažina. Sallide kudumisel kasutatud lõngade toonid võivad erineda sõltuvalt kudumise ajast ja partiist. Sest villakogused on väikesed, mida korraga nii villakojas kedratakse kui ka kangastelgedel kootakse. Uue villa ketrusel on juba teise lamba vill töötluses ja see võib erineda eelmisest partiist. Isegi siis, kui on tegemist samast karjast, sama tõuga ja sama villatooni lammastega. Ühe lamba seljas võib olla mitu valget tooni või isegi valgest kuni musta toonini vill seljas. Nagu inimese juuksed- seal esineb ka toonierinevusi.

Hooldus: pesta käsitsi või masina villapesu programmil, mitte kasutada trummelkuivatust. Peale pesu laotada tasapinnale kuivama. Soovitame tooteid pesta nii harva kui võimalik. Hoolduse käigus võivad toote mõõtmed muutuda kuni 5%, sest tegemist on villase esemega. Keemiline puhastus lubatud.